Владивосток є одним з найважливіших морських портів Росії. Гавань Владивостоцького морського торговельного порту одна з найбільших у країні. Близько 3,500 робітників у порту розвантажують та завантажують близько 7 мільйонів тонн вугілля, сталі, металобрухту та інших вантажів щорічно. У 2010 році обсяг генеральних вантажів збільшився на 23%, у 2011 році також очікується збільшення пропускної спроможності порту. Порт є центром Росії в Далекому Сході й зберігає у собі величезний потенціал.

Обидва гідравлічні перевантажувачі Sennebogen 870 Special на гусеничному ходу використовуються виключно для перевалки вугілля. Щодня тут розвантажуються вагони та вугілля з них переміщується до сховища. Оснащені 12 м стрілою зігнутої форми, двощелепним грейфером об'ємом 4,5 м3 та 1 м пілоном, обидві машини працюють ефективно та без перерв. Модульна конструкція передбачає можливість техніки Sennebogen ідеально пристосовуватися та відповідати всім умовам та вимогам порту, на превелике задоволення головного інженера порту Юрія Піроженко.

Два нові перевантажувачі Sennebogen 870 R Special для Владивостоцького морського торговельного порту є найкращим обладнанням для подальшого розвитку

 

Зліва направо: Олександр Омуллер (Регіональний менеджер з продажу, компанія SENNEBOGEN), Юрій Піроженко (головний інженер), Михайло Чижмаков (1-й заступник генерального директора), Андрій Чубуков (менеджер з продажу Квінтмаді)