Порт ММК-Атакас є спільним підприємством російського сталеливарного гіганта Магнітогорського металургійного комбінату і компанії Turkish Atakas Group. Для нового порту в Іскендуруні, одному з головних портовому місті в Туреччині, були необхідні потужні та ефективні машини для перевантаження вантажів. Співробітники порту підібрали найкращих можливих претендентів за необхідними вимогами. Ними стали компанія-виробник - SENNEBOGEN і компанія FORSEN Machinery Services & Trading INC. - давній і досвідчений постачальник і сервісний партнер порту Атакас.

Sennebogen 880 EQ на перевалке сыпучих грузов
Sennebogen 880 EQ на перевалці сипучих вантажів

У порту, що спеціалізується на постачанні матеріалів для металургійного заводу, загалом базується одинадцять одиниць техніки SENNEBOGEN, з робочою вагою від 45 до 250 т, які в основному використовуються для завдань з перевантаження брухту. Але зелений парк машин, також добре справляється з іншими видами навалювальних вантажів. Наразі на території порту використовуються два причальних мобільних крани Sennebogen 6180 (один із них електричний), два перевантажувачі Sennebogen 880 EQ (один із них електричний), один перевантажувач Sennebogen 870, п'ять гідравлічних перевантажувачів Sennebogen 835 і телескопічний навантажувач Sennebogen 305 Multihandler. Оснащені грейферами для металобрухту від 1.2 м3 до 12 м3, ковшовими грейферами і гаками, машини надзвичайно гнучкі та відповідають усім вимогам у сфері застосовування для перевалки вантажів у портах. У порту ММК-Атакас щодня розвантажують щонайменше 14,000 т вантажів із суден дедвейтом до 60,000 т (типу Panamax) і близько 20,000 т завантажують.

Модульна структура передбачає можливість машин SENNEBOGEN індивідуально адаптуватися під розміри судна і вимоги місцевості. Спеціальні рішення вузлів шасі, пілона, кабіни, і навісного обладнання, підвищують ефективність роботи і значно скорочують простій суден. Поєднання мобільності, швидкості перевалки, економічності та індивідуальний підхід до клієнта, забезпечують високу задоволеність портових працівників.

Пять единиц техники Sennebogen на причале порта Атакас П’ять одиниць техніки Sennebogen на причалі порту Атакас