Для перевалки зерна з автомобілів на баржі на причалах річки Волги було замовлено два пневматичні перевантажувачі Neuero GSD 250/270D-TA9,5+DA7,5, перший із яких уже доставлено, змонтовано і введено в експлуатацію. Другий буде доставлений клієнту в жовтні 2010 року. Планується, що ці установки працюватимуть по 12 годин на добу, перевалюючи за цей час щонайменше 1000 тонн зерна кожна, а поки роботи ведуться на складах підлогового зберігання — для подальшого перевезення автомобілі завантажуються зерновими.

Вельми приємним моментом для клієнта виявився той факт, що в процесі перевалки зерно втрачає близько 1 % вологи, а також очищається від легких домішок і пилу. Завдяки цьому народилася ідея дещо спростити та здешевити підготовку пшениці, жита, ячменю тощо під час формування суднових партій вантажу.

Neuero GSD 250/270-TA9,5+DA7,5 — мобільний пневматичний конвеєр для перевантаження зернових вантажів. Має дизельний привід, оснащений двома стрілами для механізації управління матеріалопроводом, що складається із жорстких прямих труб, колін і гнучких металевих рукавів. Продуктивність, що досягається — 160 т/год при транспортуванні пшениці, відстань транспортування до 150–200 метрів.

Модель GSD 250/270D-TA9,5+DA7,5 є модернізованою заміною найбільш популярної раніше моделі GSD 250/250D-TA9,5+DA7,5.

Детальніше про вдосконалення конструкції пневматичного конвеєра читайте в статті Новинка Neuero.

Роботи з монтажу та налагодження обладнання, а також із навчання персоналу були проведені фахівцями групи компаній МХМ Груп.