У квітні 2016 року на Іллічівському зерновому терміналі (ІЗТ) було введено в експлуатацію суднозавантажувач Neuero продуктивністю 1200 т/год. Нова машина передбачає роботу/відвантаження на обидві сторони пірса. Ця функція забезпечується великим кутом повороту стріли (220°), який досягається завдяки ретельному опрацюванню компонування обладнання. Суднозавантажувач  має високий портал (просвіт — 9,5 м). Ця особливість була продиктована необхідністю розміщення під ним галереї, де встановлено дві гілки причальних конвеєрів.

Як і більшість встановлених за останні роки суднозавантажувач, ця машина оснащена системою аспірації та спеціальною технологією високоефективного пилоподавлення, розробленою компанією Neuero.

Крім того, було змонтовано та запущено в експлуатацію другий конвеєр Neuero продуктивністю 1200 т/год. Нагадаємо, у другій половині 2015 року після демонтажу старого транспортера та розширення галереї був поставлений перший конвеєр Neuero BC 1200. Нові конвеєри оснащені скидальним візком на рейковому ходу, а також укривною стрічкою для захисту від опадів і пилу. Це також ексклюзивна технологія, яку вибирає більшість наших клієнтів — вона дозволяє значно знизити металомісткість несучих металоконструкцій причальної галереї та веде до вагомої економії коштів під час її будівництва. Транспортуюче обладнання дозволило подвоїти можливості по відвантаженню зернових на судна