28 жовтня в Києві в готелі InterContinental Kyiv пройшов перший Міжнародний інвестиційний форум «Нові проєкти зернових та олійних терміналів у портах України». У конференції було зареєстровано понад 70 представників українських та зарубіжних підприємств.

Метою цього заходу було залучення приватного капіталу до транспортної галузі України. Конференція послужила майданчиком для спілкування та зміцнення зв’язків між представниками агробізнесу, транспортного сектору, державних структур, фінансово-інвестиційних та інжинірингових компаній. В офіційному відкритті форуму взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Юрій Васьков, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька, Перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

У діловій програмі конференції було презентовано нові проєкти зернових терміналів, розглянуто потенційні майданчики для перспективного будівництва перевантажувальних потужностей.

Доповідь комерційного директора ТОВ «МХМ Україна» Сергія Салкуцана «Тенденції та особливості розвитку суднозавантажувального обладнання зернових терміналів чорноморського регіону» стала спеціальною темою на цьому заході та викликала величезний інтерес серед учасників, оскільки оновлення та удосконалення інфраструктури в морських та річкових портах України є найважливішим аспектом розвитку транспортної галузі загалом.

Компания «Neuero Industrietechnik» на Международном инвестиционном форуме