Компанія ТОВ «МХМ Україна» спільно зі своїм партнером «3BHungaria» взяла участь у реалізації проєкту пило-вугільного вдування палива (ПВП) у доменному цеху на одному з найбільших металургійних заводів України.

У процесі реалізації проєкту було поставлено 5 стрічкових та 1 катучий пересувний (реверсивний) конвеєр для приймання, транспортування, складування та подачі сировини для спалювання пиловугільного палива.

Крім того, у рамках проєкту було поставлено єдиний у своєму роді в Україні вертикальний (крутопохилий) конвеєр. Перевагою вертикального конвеєра в порівнянні зі стрічковим є можливість транспортування матеріалу під кутом природного укосу 90 °. На відміну від норій (ковшевого елеватора) вантаж, може, транспортуватися не тільки у вертикальній площині, а й у горизонтальній. У цьому конвеєрі, як несучий орган була використана стрічка з гофробортами та поперечними профілями.

Для виділення магнітних та немагнітних металів для продовження терміну служби млинів (дробарок), грохота та іншого технологічного обладнання на конвеєри були встановлені детектори металу та магнітні сепаратори (залізовідділювачі).

Наприкінці 2015 року поставлене обладнання пройшло всі пуско-налагоджувальні роботи та успішно введено в експлуатацію.