У липні 2009 року німецька компанія Sennebogen, яка є лідером у розробці та виробництві спеціальної перевантажувальної техніки, представила на ринок нову модель навантажувача — Sennebogen 310. Модель 310 заснована на концепції телескопічного навантажувача з гідравлічно-підйомною кабіною. Ця концепція є унікальною на сьогоднішньому ринку та довела свою ефективність на прикладі моделі C+.

SENNEBOGEN 310 Multihandler

Завдяки експлуатаційній вазі 19,5 тонн та надзвичайно міцній конструкції, SENNEBOGEN 310 відмінно підходить для виконання найскладніших завдань. Гідравлічна система швидкого зчеплення робить машину універсальною та ідеально пристосованою для роботи з різним навісним обладнанням, починаючи від ковшів для важких та легких матеріалів, вантажопідйомних вил та до робочих платформ. Враховуючи вантажопідйомність 10 тонн, універсальність навантажувача Multihandler 310 безперечна — вони можуть виконувати різноманітні роботи на відкритих площах та складах портів, а також у трюмах суден.

Виліт телескопічної стріли досягає 9,3 метра, чого з надлишком вистачає і для завантаження вантажівок і для будь-якої іншої роботи, де потрібне складування вантажів. SENNEBOGEN 310 — це відмінне поєднання колісного навантажувача та телескопічного перевантажувача. Унікальною рисою цього обладнання є кабіна, яка може підніматися на висоту до п’яти метрів. Нова кабіна MULTICAB орієнтована на покращення умов роботи оператора. Поле зору розширене додатковим вікном у підлозі кабіни. Значно збільшений внутрішній простір також створює комфортні робочі умови. Зручні для оператора ергономічні органи керування, а нове вікно у дверці кабіни, що відкривається за принципом купе — це ще один великий плюс. Компактні розміри в поєднанні з повним приводом забезпечують відмінну маневреність та гнучкість. Для 310 моделі не є проблемою низькі прольоти й обмежений простір (наприклад, на складі або в трюмі).

Сучасний дизельний двигун потужністю 144 кВт, гідравлічний насос продуктивністю 270 л/хв та великий паливний бак на 380 літрів гарантують оптимальний, точний та плавний режим роботи. Конструкція машини зручна для обслуговування, що полегшує експлуатацію та спрощує сервісне обслуговування. Низькі експлуатаційні витрати та економне споживання палива роблять новий Multihandler дуже ефективним.