Мобільний гідравлічний перевантажувач SENNEBOGEN 870 RHD на рейковому порталі, обладнаний електричним двигуном, експлуатується на причалі заводу Akzo Nobel у Sundsvall (Швеція) з літа 2009 року. Akzo Nobel є одним із найбільших виробників лаків та фарб у світі.

Завдяки потужному та продуктивному перевантажувачу SENNEBOGEN 870 R-HD, розвантаження матеріалів, що прибувають морським шляхом, здійснюється швидко та ефективно. Матеріали витягуються з трюму за допомогою 23 м стріли зігнутої форми та двощелепного грейфера об’ємом 6 м3 і подаються в бункер для подальшого транспортування на склад та лінії перероблювання. Судна водотоннажністю до 5000 тонн розвантажуються з використанням перевантажувача SENNEBOGEN 870 RHD протягом 15 годин! Продуктивність розвантаження збільшується завдяки наявності на причалі зв’язки «бункер-конвеєр».

Мобільний гідравлічний перевантажувач застосовується, щоби замінити традиційні портальні крани 1950-х, для яких було створено всю інфраструктуру. З цієї причини SENNEBOGEN 870 RHD довелося адаптувати під існуючі умови. Це завдання було успішно виконано в співпраці з дилером компанії SENNEBOGEN ScanBalt АВ до повного задоволення замовника.

Модульна конструкція машин GreenLine компанії SENNEBOGEN дозволила легко задовольнити конкретні вимоги клієнта, а саме: серійна машина, оснащена електроприводом, встановлена ​​на пілон, заввишки 5 м, змонтована на рейковому порталі. Підведення електроживлення здійснюється тим самим способом, що і для кранів: через моторизований кабельний барабан із використанням наявних кабельних каналів.

Операторів, особливо вразила точна та чутлива система керування машини вагою близько 120 т, висока швидкість роботи, безшумність та плавність рухів завдяки електродвигуну. Машина забезпечує широкий огляд з комфортної кабіни, гідравлічно-підйомної на 14 м, тим самим гарантуючи оптимальні умови для досягнення коротких робочих циклів із високим рівнем безпеки. Також кабіна дозволяє оператору ідеально адаптуватися до будь-якої робочої ситуації. Потужний 250 кВт електродвигун не, лише безшумний, а й економічний, що веде до скорочення витрат на обслуговування та енергоносії на 60 % порівняно з дизельним двигуном. Крім того, нема потреби зупиняти роботу для заправки машини, витрати часу на технічне обслуговування значно нижчі, а термін експлуатації значно більший.

Ще однією перевагою, особливо для районів із температурою нижче -20°C, є те, що електродвигун не вимагає часу для розігріву та забезпечує максимальний ступінь готовності до роботи.

Гідравлічний мобільний перевантажувач SENNEBOGEN 870 RHD Гідравлічний мобільний перевантажувач SENNEBOGEN 870 RHD

Гідравлічний мобільний перевантажувач SENNEBOGEN 870 RHD — швидка та економічна машина для розвантаження суден на пристані заводу Akzo Nobel у Sundsvall, Швеція