Найпівденніший із німецьких морських портів Вісмар (Wismar) є воротами Скандинавії для транспортування широкого спектра вантажів. Чотири мобільні гідравлічні перевантажувачі SENNEBOGEN серії Green Line допомагають забезпечити ефективну обробку великого різномаїття вантажів. «Зелений флот» тепер включає два перевантажувачі SENNEBOGEN 850 М, один SENNEBOGEN 840 М і один SENNEBOGEN 850 М Special.

Два гідравлічні перевантажувачі SENNEBOGEN GreenLine успішно працюють на майданчику перевантаження колод. Перед придбанням першої 850 машини в серпні 2008 року, протягом шести місяців активно використовувався перевантажувач SENNEBOGEN 835. «Ще з моменту придбання першого перевантажувача ми дуже задоволені машинами SENNEBOGEN і повним комплексом послуг, що надаються Könicke Baumaschinen — дилером компанії SENNEBOGEN. Унаслідок збільшення кількості вантажів було ухвалено рішення придбати додатково ще кілька мобільних гідравлічних перевантажувачів SENNEBOGEN для порту», — пояснює Анжеліка Венцель, керівник відділу управління транспортних засобів порту Вісмар.

Ключовим завданням порту Вісмар є обробка та зберігання вантажів, що проходять через порт. Основні види вантажів, що обробляються в порту Вісмар, включають деревину й пиломатеріали, а також металопродукцію та чутливі до погодних умов сипучі вантажі, такі як солі та калійні добрива.

Морський порт Вісмар постійно інвестує кошти в розширення порту, портову логістику, а також у високопродуктивну техніку компанії SENNEBOGEN. Завдяки широкому спектру навісного обладнання, що включає, серед іншого, багатощелепні грейфери, двощелепні або грейфери для лісу, можуть бути запропоновані оптимальні рішення для задоволення потреб замовника. Важливими перевагами є високий рівень доступності та турбота про клієнта, які надає дилер компанії SENNEBOGEN фірма Könicke.

Навантаження лісу-кругляка є основним завданням для машин SENNEBOGEN серії Green Line, що визначається безпосередньою близькістю підприємств деревообробної промисловості. Близько 1,5 мільйона тонн колод вивантажуються в морському порту Вісмар щороку і переміщуються зі складів тягачами з причепами або у вантажних вагонах на деревообробні заводи, що розташовані в прилеглому промисловому районі. Тому точне керування та хороший огляд із комфортної кабіни є настільки ж важливими, як міцна конструкція та надійність машини. У перевантажувачі SENNEBOGEN 850 Special, зокрема, покращено огляд трюмів судна завдяки встановленому 1,5 м пілоні. 

«Ми, оператори, задоволені співпрацею з компанією SENNEBOGEN і фірмою Könicke. Були взяти до уваги наші додаткові побажання, такі як системи камер спостереження, які сприяють безпечній та ефективній експлуатації. Машини надійні, а завдяки вищому рівню комфорту в кабіні ми відчуваємо себе зручніше на нашому робочому місці», пояснив Роланд Вагнер, представник операторів у порту Вісмар.

Новий гідравлічний перевантажувач SENNEBOGEN 850 Special забезпечує відмінний огляд трюму корабля, відповідає сучасним технологічним стандартам та легко адаптується до змінних умов роботи в порту.

SENNEBOGEN 850 М

Новий SENNEBOGEN 850 Special гарантує оптимальний огляд корабля.

SENNEBOGEN 840 М

Дві машини SENNEBOGEN Green Line обробляють колоди.

Росток: вантажний та рибний порт.

Вантажний та рибний порт Росток (Rostock) з 2002 року також успішно використовує мобільні перевантажувачі SENNEBOGEN моделі 835 M Special. У 2006 році в порту був введений в експлуатацію перший SENNEBOGEN 850 M Special, а щоби впоратися з вантажопотоком, що зріс, у 2008 році було прийнято рішення про придбання другого перевантажувача цього класу. Останні кілька років порт постійно розвивався, і незабаром став універсальним для навантаження сипких, штучних та великогабаритних вантажів.

Сучасний рівень вимог до оператора та машини дуже високий. Висока мобільність і гнучкість застосування дозволила більш ефективно використовувати тили причалів, що, відповідно, призвело до значного збільшення складської площі. Перехід від портальних кранів на рейковому ходу до мобільних гідравлічних перевантажувачів став логічним розвитком та відповідає сучасним вимогам компаній, що надають логістичні послуги. Різні судна із широким спектром вантажів, таких, як металобрухт, зерно, добрива та ліс, мають розвантажуватися безпечно та ефективно. «З універсальними перевантажувачами SENNEBOGEN, ми можемо запропонувати ширший спектр послуг, оперативніше реагувати на мінливі умови робіт і пропонувати конкурентоспроможні ціни», - говорить Рональд Шульц, керівник управління порту. «Ці машини ідеально підходять для нашого порту. Вони дуже надійні та міцні. І якщо щось піде не так, ми можемо розраховувати на підтримку від сервісу Könicke Baumaschinen.

Універсальні у використанні гідравлічні перевантажувачі SENNEBOGEN допомагають розширити спектр послуг для порту Росток.

SENNEBOGEN 850 Mobile Special с двухчелюстным грейфером

SENNEBOGEN 850 Mobile Special з двощелепним грейфером