K+S Group є однією з провідних компаній у світі з постачання спеціальних та звичайних рослинних та мінеральних добрив. K+S GmbH є провідним європейським виробником калійних сільськогосподарських добрив для переробної промисловості. Під час комплексної модернізації силосів місткістю 12 000 тонн на об’єкті Unterbreizbach, було придбано мобільний гідравлічний перевантажувач SENNEBOGEN 830 R з електричним двигуном на гусеничному шасі.

«Попередній портальний кран не мав продуктивності, яка відповідає вимогам сьогоднішнього дня. З новим гідравлічним перевантажувачем SENNEBOGEN 830 R ми можемо досягти продуктивності до 200 тонн на годину, що на 30 % більше, ніж у стандартного портального крана», — пояснює керівник виробництва Norbert Raschka.

Висока температура в закритому приміщенні при низькій вологості — такі необхідні умови для зберігання кухонної солі. Гідравлічний перевантажувач SENNEBOGEN 830 R — найкраще можливе рішення для таких умов. Відсутність викидів у приміщенні, часу на дозаправку та безшумного двигуна є важливими умовами, необхідними для цієї роботи. Для досягнення високої маневреності в приміщенні, дилер компанії SENNEBOGEN Louis Scheuch GmbH оснастив машину 70 м кабельним барабаном та телескопічним гусеничним шасі. Це унікальне рішення чудово задовольняє спеціальним вимогам замовника — компанії K + S.

SENNEBOGEN 830 R набирає матеріал ковшем шириною 2 м та об’ємом 1,5 м та додає його до наступного виробничого процесу. Стріла довжиною 9,4 м у поєднанні із 6 м рукояттю, дає радіус дії, що повністю задовольняє вимоги замовника.

Відповідальні особи в K+S особливо відзначили кабіну maXcab, яка при підйомі на висоту до 5 метрів забезпечує максимальний огляд та безпеку робіт. Новий перевантажувач SENNEBOGEN 830 R повністю задовольняє нашим вимогам, пояснив Helmut Thenert, технічний менеджер об’єкта Unterbreizbach.

Мобильный гидаравлический перегружатель Sennebogen 830 R

Спеціальний барабан із кабелем дозволяє мобільному гідравлічному перевантажувачу Sennebogen 830 R розширити радіус дії в приміщенні

Найкращий загальний огляд та більше безпеки завдяки комфортній гідравлічно-підйомній кабіні