GER-Umweltschutz GmbH – компанія, яка є фахівцем у переробленні відходів, зі штаб-квартирою в Гревесмюлені (Німеччина) та діє в основному на північному заході Мекленбургу. Сміттєві контейнери компанії GER можна знайти практично на кожному будівельному майданчику в регіоні. З липня 2010 року новий SENNEBOGEN 818 М приєднався до працюючих на підприємстві машинам SENNEBOGEN 305 і 821.

Гідравлічний перевантажувач 818-ї моделі використовується для різних завдань на переробному майданчику в Гревесмюлені, працюючи по 16 годин на день у дві зміни. Насамперед ця компактна машина використовується для завантаження деревини в шредер, продуктивністю 60 тонн/год. Після подрібнення, Sennebogen 818 завантажує деревину на автотранспорт або контейнерні поїзди. Для цих завдань перевантажувач оснащений грейферним захватом об'ємом 0,4 м3, який легко відкривається в трейлері або контейнері, не пошкоджуючи стінок. Сортування вторинної сировини за групами є ще однією важливою сферою застосування моделі SENNEBOGEN 818.

Ось що говорить директор підприємства, Ульріх Карг: ”Ми дуже задоволені цією машиною. Вона компактна, маневрена та потужна – саме те, що нам потрібно. У повсякденній роботі ми помітили, що ця модель оптимально розроблена для використання як сортувальна та навантажувальна машина. Простота роботи для нас така ж важлива, як потужність та точність рухів – це має велике значення при завантаженні шредера”.

Комфортна підйомна кабіна Multicab з висотою підйому 4,8 метра, надає гарний огляд робочої зони завдяки широким вікнам у кабіні та склінню у підлозі. Робоча вага перевантажувача лише 19,5 тонн. Сукупність застосованих конструктивних рішень робить Sennebogen 818 ідеальною машиною для використання у сміттєпереробній промисловості.

Новий Sennebogen 818 працює в парі c Sennebogen 821, який також використовується для роботи зі шредером, а телескопічний навантажувач Sennebogen 305 використовується для завантаження колод на механічний колун для виготовлення дров.

Гидравлический перегружатель Sennebogen 818 на предприятие по переработке отходовГідравлічний перевантажувач Sennebogen 818 на підприємство з перероблення відходів