Завдання перевантажувачів - безпечне транспортування і навантаження довгих дерев'яних колод на склад Livari Mononen Oy

 Розворот двох перевантажувачів SENNEBOGEN 830 M Trailer з 60-ти тонними причепами

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 нових перевантажувачі SENNEBOGEN 830 М використовуються в лісовому господарстві Livari Mononen Oy у Фінляндії. Трейлерні машини транспортують і вантажать дерев'яні стовпи довжиною до 14 м, гарантуючи ефективність логістичних процесів.

Сімейне підприємство Livari Mononen Oy у Фінляндії є одним із провідних виробників дерев'яних стовпів у Європі. Історія міжнародного підприємства сягає корінням 1952 року, коли в Англію були вперше доставлені телеграфні стовпи. Сьогодні Livari Mononen Oy виробляє різні варіанти соснових опор електропередач, телеграфних стовпів, стовпів для ламп із приблизного обсягу 150 000 кубічних метрів деревної сировини.

Оброблені вручну стовбури до 24 м завдовжки повинні бути складені та кілька разів перевантажені під час виробничого процесу. Не так давно для цих цілей було придбано 2 нових перевантажувачі SENNEBOGEN 830 M Trailer. Підйомно-транспортне обладнання було поставлене фінськими партнерами з продажу та сервісу Konekesko Ltd. наприкінці 2013 року для роботи до 4000 годин на рік у дві зміни.

Оснащений дизельним двигуном 164 кВт і спеціальним HD шасі з повним приводом і одинарними великогабаритними шинами, SENNEBOGEN 830 M Trailer ідеально підходить для безперервної роботи у важких умовах. Арктичний клімат у віддаленому районі з температурою повітря між -40° і +35° за Цельсієм є викликом, який приймає SENNEBOGEN 830 M Trailer у спеціальній комплектації для роботи за низьких температур. Перевантажувач укомплектований обладнанням для підігріву паливного бака і двигуна, підігріву дзеркал, заправлений спеціальними низькотемпературними оливами та оснащений адаптивною системою опалення кабіни. Всього за 10 хвилин перевантажувач готовий до роботи навіть за низьких арктичних температур.

Livari Mononen Oy використовує кожен з 2-х перевантажувачів з 60-ти тонним причепом. Переваги очевидні. У процесі обробки колоди довжиною від 8 до 24 метрів кілька разів транспортуються після накопичення на різних виробничих ділянках. Перевантажувач SENNEBOGEN 830 M перевозить вантажі до 60 тонн за один рейс, що обертається значним скороченням часу і витрат.

Для операторів передбачені комфортні кабіни maxCab з підйомом на висоту до 2,7 м, які забезпечують оптимальний огляд робочої зони, а також високий рівень безпеки, завдяки круговому склінню армованим склом і додатковій захисній решітці. Три периферійні камери забезпечують безперешкодний круговий огляд, 10 світлодіодних фар забезпечують повне освітлення. За допомогою спеціального підйомно-транспортного обладнання, 16-ти метрової стріли та грейфера для колод перерізом 0,5 м² можна точно і безпечно складувати стовпи аж до найвіддаленішого ряду складу. Горбисті ландшафти і вузькі провулки, особливо в умовах льоду і снігу, справжнє випробування для техніки; випробування, з яким SENNEBOGEN 830 M Trailer справляється майстерно і безпечно. Два потужні диски забезпечують ефективну передачу зусилля при переміщенні з причепом. При ширині 3,25 м перевантажувач може рухатися вузькими рядами. Крім того, опори збільшеної площі забезпечують стійкість у будь-якій ситуації.

Це ідеальне для замовника рішення розроблено в тісній співпраці SENNEBOGEN і Konekesko Ltd. Під час демонстрації аналогічних моделей 830 М, перевантажувач зміг довести свою працездатність. В кінцевому підсумку низька витрата палива і зручна в обслуговуванні комплектація в поєднанні з налагодженою системою постачання запчастин стали ключовими критеріями покупки.