Компанія "МХМ Україна" представляє новий унікальний продукт — молоти-руйнівники Fractum.

Компанія Fractum світовий лідер у галузі руйнування, виробляє найбільший і найпотужніший молот і безперечно є світовим лідером у руйнуванні. Енергія удару молота Fractum становить понад 400 000 Дж, що перевершує енергію удару найбільших гідравлічних молотів.

Ця технологія використовується в трьох сферах промисловості:

  • гірничодобувна промисловість;
  • сталеливарна промисловість;
  • демонтаж конструкцій;

У гірничодобувній промисловості молоти Fractum дають змогу руйнувати валуни власною вагою понад 200 тонн. Що більший негабарит, то вища продуктивність. Також у гірничодобувній промисловості Fractum ефективно працює з твердими породами. Причиною цього є те, що енергія удару Fractum настільки велика, що порода не може її абсорбувати.

Fractum в горнодобывающей отраслиFractum у гірничодобувній галузі 

У сталеливарній галузі, завдяки технології Fractum з'явилася можливість руйнувати чавун, шлаки та сталь — у будь-який час у будь-якому місці. Транспортування великих шматків шлаку та/або лому — процес дороговартісний, який призводить до зносу важкого обладнання. Ці проблеми зникають при використанні Fractum. За допомогою Fractum можна спустошити шлакову чашу не пошкоджуючи її. Також молот Fractum відокремлює шлаки від металу і розбиває їх на шматки.

Fractum на сталеплавильном производствеFractum на сталеплавильному виробництві

Fractum має рекордну продуктивність під час знесення конструкцій, обсяги обробки молотом досягають понад 40 м3 на годину. Використання Fractum значно полегшує руйнування панелей, плит, підлог, доріг, бункерів, фундаментів тощо. До всього іншого мінімізується використання кліщів для дроблення, тому що застосування Fractum спрощує роботу екскаватора з відділення бетону від заліза.

Снос бетонных конструкций с помощъю FractumЗнесення бетонних конструкцій за допомогою Fractum

Молоти Fractum чудово задовольняють вимоги клієнтів до довговічності та ефективності. Fractum є ідеальним вибором для підприємств гірничодобувної, ливарної та будівельної галузей.