Бетонные заводы O.CUOGHI

Сьогодні на ринку будівельних машин спостерігається бурхлива діяльність величезної кількості суб'єктів, що здійснюють виробництво і реалізацію будівельного обладнання. Зокрема, йдеться про бетонні заводи.

Актуальність цього питання очевидна. За останні роки цікавість до подібної продукції у потенційних покупців - юридичних осіб та приватних підприємців, які здійснюють будівельну діяльність і продаж бетону, значно зросла. Обумовлено це низкою причин. Перш за все, зростаючі обсяги будівництва і значний приплив капіталу в цю галузь, і, відповідно, зростаюча потреба в бетоні та розчині. Дуже часто від якості бетону, а, отже, від технології його виготовлення без жодних перебільшень залежать життя людей та їхня безпека.

Як уже зазначалося, сьогодні ми бачимо велику кількість організацій, що пропонують бетонні заводи як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Одним із лідерів на цьому ринку є ТОВ "МХМ Україна" - офіційний представник в Україні італійської компанії "O. Сuoghi" (Куогі). "О. Сuoghi" є найбільшим виробником бетонних заводів у Європі та Азії і пропонує широкий діапазон заводів з виробництва:

  • сухих бетонних сумішей від 20 до 150 м3/год;
  • вологих бетонних сумішей від 20 до 180 м3/год;
  • сухих і вологих бетонних сумішей до 180 м3/год;
  • бетонної суміші високої щільності;
  • установок високої продуктивності від 135 до 270 м3/год;
  • пересувних і мобільних бетонних заводів.

О. Cuoghi розробляє і поставляє обладнання за індивідуальними замовленнями з урахуванням усіх потреб клієнтів. Двох однакових бетонних заводів О. Cuoghi не існує. Накопичено досить великий досвід, щоб не тільки враховувати побажання клієнтів, а й рекомендувати їм найкращі варіанти проєктів, в яких беруться до уваги необхідна продуктивність заводу, розмір майданчика для встановлення заводу, кількість і розміри складів для цементу, характеристика завантажувальних матеріалів, необхідність хімічних добавок у цементі та багато іншого.

Завдання виробника О. Cuoghi в кожному індивідуальному випадку — запропонувати варіант обладнання, що забезпечує максимально якісну і надійну роботу будівельного майданчика.

У більшості бетонних установок використовуються примусові двовальні змішувачі серії СВ. Досвід роботи з такими установками понад 30 років засвідчив, що двовальні змішувачі примусового типу дають змогу отримати рівномірну суміш у разі використання великих, округлих і подрібнених наповнювачів. Своєю чергою, споживачі отримують відмінні показники однорідності бетонної суміші та кінцевої міцності бетону будь-якого виду (важкого, нормального, легкого).

Протягом багатьох років "Куогі" сформував свої конкурентні переваги. Збалансовані вали змішувача бетонного заводу знижують вібрацію і перешкоджають появі втомних тріщин металу, а вкорочені перемішувальні лопаті роблять можливим використання привідних двигунів меншої потужності. Застосування пасових передач практично у всіх вузлах з електроприводом забезпечує додатковий захист і довговічність обладнання. Централізована система змащення значно полегшує обслуговування обладнання. Внутрішня поверхня змішувача бетонного вузла обшивається змінними взаємозамінними бронелистами товщиною до 22 мм.

Для будівельних майданчиків, де простір обмежений, О. Cuoghi пропонує бетонні заводи зі скіповою подачею інертних матеріалів. Застосування скіпа в складі навантажувальної машини робить установку більш компактною.

Бетонні заводи О.Cuoghi комплектуються системою комп'ютерного управління, датчиком контролю вологості піску, системою дозування добавок, регулювання співвідношення вода/цемент із зондуванням суміші в бетонозмішувачі, пилопригніченням у точках завантаження автобетонозмішувачів і цементного бункера та іншими опціями за бажанням замовника.

Під час огляду цього обладнання не можна не торкнутися термінів його окупності та періодичності сервісного обслуговування. На основі даних практичної експлуатації 50 м3/год заводу у Варшаві протягом п'яти років у двозмінному режимі експлуатаційні витрати на БЗУ О.Cuoghi склали 0,1 євро на 1 м3 бетону. Витрати на технологічне обладнання окупилися через 6 місяців після запуску в експлуатацію. Перший поточний ремонт (заміна двох пластин і лопатки міксера) було здійснено після п'ятирічного повноцінного використання заводу.

Термін експлуатації заводу становить понад 25 років.

Не можна не відзначити простоту експлуатації бетонного заводу. Для його функціонування необхідно 3 людини — технолог, оператор установки і оператор навантажувача.

Політика компанії О.Cuoghi - виробництво бетонних заводів із серійних деталей, вузлів, комплектуючих високої якості відомих перевірених виробників. З таким обладнанням легко працювати, його легко ремонтувати. Запчастини також завжди доступні.

Обладнання О. Cuoghi можна зустріти в найрізноманітніших закутках Європи, Азії, Америки та Африки, серед яких: Україна, Канада, Об'єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Німеччина, Бразилія, Єгипет, Китай, Оман, Франція та ін. Примітно, що бетонні заводи "Cuoghi" використовувалася під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, будівництві Діснейленду в Парижі, порту Сохар Оман, залізниці Китаю та інших великих об'єктів. В Україні бетонні заводи "Куогі" успішно експлуатуються з 2008 року.