Компанія Neuero Industritechnik здійснила модернізацію та оновлення модельного ряду мобільних пневмоперевантажувачів для зернових. Удосконалення торкнулися, в основному, приводу обладнання. Так, дизельний двигун Mercedes-Benz, розроблений ще в 70-х роках, був замінений сучасним двигуном Caterpillar C9. Новий двигун дав змогу не тільки скоротити витрату палива і зменшити загальну масу конвеєра, а і збільшити міжсервісні інтервали. Встановлюваний раніше двигун мав потужність 186 кВт, новий — 205 кВт, що дає більший запас потужності та, відповідно, підвищує ресурс установки. Довідка: двигун CAT C9 — рядний шестициліндровий двигун, робочим об’ємом 8,8 літра. Потужність, що розвивається, залежно від виконання — від 205 до 280 кВт. Став дуже популярним у всьому світі та встановлюється на промислових, будівельних, сільськогосподарських машинах і обладнанні.

Важливим фактором при прийнятті рішення про застосування CAT C9 стала широко розвинена мережа фірмових сервісних центрів компанії Caterpillar. Представництва розташовані в Австрії, Чехії, Польщі, Росії, Україні, Туркменістані, Білорусі та в інших країнах.

Крім того, у конструкцію було внесено інші зміни, що поліпшують ефективність обладнання. Так, було встановлено радіатор охолоджувальної рідини зі збільшеним запасом теплової потужності. Змінилося розташування радіатора і вентилятора на установці, що дало змогу краще захистити його від пилу і бруду й забезпечити більш ефективне обдування двигуна.

Модернізований конвеєр отримав індекс GSD 250/270 D і замінив собою одну з найпопулярніших моделей GSD 250/250 D. І, що найприємніше, моделі GSD 250/270 D продаються за тією ж ціною, що і GSD 250/250 D.