Компанія «МХМ Україна» поставила на територію зернового термінала Миколаївського морського торгового порту мобільний суднозавантажувач на рейковому ходу. Продуктивність обладнання складає 800 т/год. Нова судновантажна машина дозволила збільшити експортні потужності термінала для перевалки зернових приблизно на 3,5 млн тонн на рік.

Машину було розроблено під особливі потреби та побажання замовника. Між живильною галереєю і підкрановими рейками знаходиться відкритий склад вантажу. З метою збереження універсальності причалу для обробки також генеральних вантажів було протягнуто конвеєрний міст завдовжки близько 30 м і розроблено систему стеження. Скидальні візки причальної галереї за допомогою частотних перетворювачів відстежують переміщення самої машини та плавно переміщуються разом із нею.

Крім того, суднозавантажувальна машина оснащена функцією «Kick in/Kick out». Це технічне рішення дає змогу завантажувальній трубі проникнути в підпалубний простір і максимально його заповнити, що, своєю чергою, забезпечує максимально можливе заповнення трюмів без залучення додаткових сил для штивки.

Удосконалена система аспірації запобігає запиленню і забезпечує нормативні санітарно-гігієнічні умови виробничого процесу.

Реалізовані конструктивно-технічні рішення компанії «Neuero» послужили запорукою успіху під час випробувального завантаження судна в березні 2015 року. Поставлене обладнання стало одним з імпульсів у розвитку морегосподарського комплексу Миколаївського регіону в цілому й терміналу зокрема.