Нова машина Sennebogen 818 створена спеціально для роботи на підприємствах, що переробляють вторинну сировину. Через десятиліття досвіду та конкуренції у сфері перевалки вантажів, Sennebogen, випускаючи нову машину, що має експлуатаційну масу 19,5 тонни, встановлює нові стандарти в цьому класі. Як і у випадку з будь-якою іншою машиною Sennebogen, вигода замовника при експлуатації обладнання ставилася на передній план при проєктуванні даного перевантажувача.

Максимальна гнучкість у роботі досягається завдяки надзвичайно компактній та міцній конструкції. Завдяки радіусу повороту всього 2,3 метра та загальній ширині 2,5 метра, 818-й перевантажувач є дуже легкою в керуванні та транспортуванні, рухливою машиною, що вражає своїми можливостями, навіть у дуже обмеженому просторі. Завдяки робочому радіусу стріли 9,2 метра, легкому керуванню в поєднанні з потужними та точними приводами Sennebogen 818, оснащений пелюстковим або сортуючим грейфером, забезпечує ефективну роботу із сортування та навантаження матеріалів. Вражаюча вантажопідйомність перевантажувача робить його чудовою машиною для роботи з вторинною сировиною.

Конструкторські рішення, застосовані в цій моделі, були продиктовані реальними умовами. Наприклад, завдяки модульній конструкції до рами шасі можна прикріпити як аутригери, так і модуль з аутригерів і відвалу. У цьому випадку перевантажувач, може, швидко адаптуватися під специфічні умови роботи. Великий розмір виносних опор забезпечує максимальну стійкість.

Ще однією особливістю Sennebogen 818 є його гідроциліндри. І стріла й рукоятка рухаються одним циліндром. Це дає істотні переваги:

  • ​​Поліпшено захист циліндра завдяки розміщенню під стрілою, яка його закриває;
  • Менше число деталей (циліндрів, клапанів, з’єднань, рукавів);
  • Поліпшений розподіл зусиль.

До того ж циліндр на стрілі встановлений штоком донизу, що також захищає поверхню штока від бруду. Захист гідроциліндра забезпечують бічні панелі. Таке розташування гідроциліндра зумовлює ідеальне розташування рукавів та найкраще розташування елементів гідравліки. Крім того, на машині встановлено спеціальний захист, що запобігає намотування дроту, стрічок і подібних матеріалів на частини обладнання, що обертаються.

Ще одним нововведенням є герметизований вентильований відсік, через який усе повітря прямує назовні, а не через машинне відділення, у якому розташований двигун потужністю 97 кВт. Радіатор збільшеного розміру, розташований похило, покращує циркуляцію повітря, а його збільшені комірки покращують стійкість до забруднення. Охолоджуюча здатність радіатора при цьому залишається незмінною. Просте обслуговування та легкий доступ до всіх вузлів перевантажувача є дуже важливими факторами. До того ж при виробництві машини виключена непотрібна електроніка, що ускладнює конструкцію. Як опція на Sennebogen 818 може встановлюватися електричний двигун. Це дуже вагома альтернатива дизельному двигуну, особливо під час роботи на критих складах та майданчиках. Істотні переваги електричного приводу — це низький рівень викидів, плавна робота, рівне навантаження на приєднальні вузли, що збільшує довговічність обладнання, а також максимальну готовність до роботи завдяки відсутності дозаправок.

Нова комфортабельна кабіна multicab, яка може підніматися на висоту до 4,8 метра, надає зручний, ергономічний робочий простір. Усі елементи управління мають зручне розташовання та легкодосяжні зі зручного робочого крісла з амортизацією. Велика площа скління, у поєднанні з вікном у підлозі, надає чудовий огляд робочого майданчика. Усі рухи машини керуються джойстиками акуратно та чітко та гарантують плавну, рівну роботу. Стандартна система кондиціювання повітря забезпечує комфортну температуру за будь-яких умов. Скління кабіни проводиться ламінованим склом, що забезпечує максимальну безпеку.

Завдяки поєднанню технічних і конструкторських рішень, новий Sennebogen 818 є ідеальною машиною для роботи з вторинною сировиною.