Новий мобільний гідравлічний навантажувач SENNEBOGEN 860 серії D став п’ятою машиною SENNEBOGEN, придбаною Ivano, власником компанії Boscolo Bielo. На причалі компанії Boscolo Bielo в історичному Старому місті розвантажують безліч суден, завантажених контейнерами з будівельним сміттям із різних будівельних майданчиків Венеції. Допомагають у цьому повно-поворотні гідравлічні перевантажувачі SENNEBOGEN 835 та новий перевантажувач SENNEBOGEN 860 R. «Ми використовуємо перевантажувач SENNEBOGEN 860 R для розвантаження важких контейнерів. Нам доводиться піднімати 18-тонні контейнери з трюмів кораблів і розвантажувати їх — тому нам потрібна дуже потужна машина, така як гусеничний перевантажувач SENNEBOGEN 860» — пояснює Ivano, власник компанії Bielo Boscolo. Перевантажувачі обладнані спеціальним захватом, що забезпечує оптимальну фіксацію та швидке вивантаження контейнерів. Після розвантаження судна використовується перевантажувач SENNEBOGEN 821 R на гусеничному шасі для завантаження нових будівельних матеріалів, що доставляються на будівельні майданчики компанії. Крім того, причал компанії Boscolo Bielo оснащений перевантажувачами 830 R для завантаження різних будівельних матеріалів безпосередньо з будівельного майданчика на судно.

«Ми дуже задоволені надійністю, якістю та конструкцією машин SENNEBOGEN. Для нас сервісне обслуговування відіграє важливу роль. Оператори також зазначають чудовий вільний огляд причалу завдяки гідравлічно-підйомній кабіні перевантажувача. Уся наша техніка SENNEBOGEN успішно виконує різні завдання завдяки високій вантажопідйомності, оптимальній довжині стріли та достатньої експлуатаційної ваги. Ці машини також надійні, як і сервісне обслуговування дилера компанії SENNEBOGEN Cesaro Mac. Import SRL», підкреслює Ivano, власник компанії Boscolo Bielo.

Перший мобільний гідравлічний перевантажувач SENNEBOGEN 860 серії D зі спеціальним захватом для розвантаження контейнерів на пірсі Ivano Boscolo Bielo