І знову прем’єра — на початку цього року компанія Forsenia Engineering Pvt. Ltd, дилер компанії SENNEBOGEN в Індії, ввела в експлуатацію перший мобільний гідравлічний перевантажувач SENNEBOGEN 880 EQ серії D порту компанії Krishnapatnam Ltd.

Це один із найбільших і найважливіших портів Індії. Він також є лідером із міжнародних перевезень вантажів до Південної та Центральної Індії. Для збільшення потенціалу та можливостей вантажно-розвантажувальних робіт порту було придбано новий мобільний перевантажувач SENNEBOGEN 880 EQ. Оснащений 33 м стрілою, різним навісним обладнанням та гусеничним шасі, перевантажувач SENNEBOGEN 880 EQ є мобільним та економічним рішенням.

«Ми дуже раді, що для розвитку регіону Індії ми знайшли кваліфікованого партнера в особі дилерів компанії SENNEBOGEN Forsenia Engineering Pvt. Ltd.», зазначає Еріх Зеннебоген молодший. «Ми пропонуємо першокласні консультації та сервіс на місці. Це є вирішальним фактором для клієнтів та користувачів», продовжує він.

Завдяки модульній конструкції машин компанії SENNEBOGEN, перевантажувач SENNEBOGEN 880 EQ з робочою вагою від 260 тонн був ідеально адаптований для умов порту й розмірів судна. 7 м пілон із кабіною, що висувається вперед на 6 м, надає повний огляд корабля, що розвантажується, і забезпечує максимальну ефективність і безпеку роботи.

 

Мобильный гидравлический перегружатель SENNEBOGEN 880 EQ-D