26 березня 2015 року в Одесі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 8-го Національного морського рейтингу України за підсумками роботи морської галузі у 2014 році.

У заході взяли участь міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, заступник голови комітету з питань транспорту Верховної Ради України Борис Козир, народні депутати України Олександр Урбанський і Сергій Фаєрмарк, заступник голови Одеської облради Петро Хлицов та ін.

Національний морський рейтинг зібрав найбільшу кількість перших осіб галузі за всю восьмирічну історію його проведення — 72 керівники підприємств і компаній зі 170 учасників.

Уперше одне з призових місць у номінації «Постачальник перевантажувального обладнання«Національного морського рейтингу посіла компанія «Neuero Industrietechnik», витіснивши виробників важких кранів. У 2014 році компанія поставила 4 суднозавантажувальні машини для зернових терміналів в Одесі та Миколаєві, продуктивністю 800, 1000 і дві установки по 1 500 тонн на годину і збільшила експортні потужності портів України для перевалки зернових на третину.

«Безумовно, ми вдячні всім нашим клієнтам за надану нам довіру й за те, що дають нам колосальний поштовх для подальшого розвитку», — зазначив виконавчий директор «NeueroIndustrietechnik» Андреас Хінденбург.