Керівництво Neuero Industrietechnik зізнається, що їхні фахівці люблять складні та незвичні завдання, завжди підходять до кожного проєкту індивідуально і відповідально, а після відстежують «життя» свого творіння. Наступний приклад не виняток.

 

Завдання

Замовником суднорозвантажувальної машини Neuero став новий норвезький завод із перероблення лосося в Б’югне продуктивністю 500,000 тонн лосося на рік. Підприємство розпочало свою роботу в червні 2014 року, проте рішення про придбання суднорозвантажувача було ухвалено ще 2012 року. Складність проєкту полягала в тому, що новий завод абсолютно не мав вільних площ для роботи допоміжної техніки, яка необхідна під час монтажу суднорозвантажувача.

 

Що було зроблено

Було ухвалено рішення провести установку механізмів і складання суднорозвантажувальної машини в Бремені (Німеччина) і доставити повністю зібрану машину на завод у Б’югн.

Новий суднорозвантажувач, розмірами 15 x 10 x 27 м, обладнаний 20 метровою стрілою і важить 70 тонн. Для виробництва суднорозвантажувальної машини фахівці Neuero застосували технологію Flexiport: суднорозвантажувач обладнаний ротаційним живильником, який призначений для розпушування і подачі вантажів до всмоктувальної труби.

Однією з головних складнощів доставки стало те, що центр ваги судорозвантажувача розташований у верхній його частині, а стропи могли бути закріплені тільки на шасі. Крім того, забезпечення безпечного транспортування морем вимагало великої вантажопідйомності судна з відповідними кранами та досвідченим екіпажем. Усі ці фактори стали ключовими під час вибору транспортної компанії-перевізника. Тісна координація між усіма сторонами, що взяли участь, стала безсумнівною запорукою успіху. Керівник проєкту особисто контролював процес перевезення і супроводжував вантаж у пункт призначення з метою контролю доставки обладнання.

 

Результат

Судно з обладнанням прибуло на спеціально обладнаний причал, після чого суднорозвантажувач встановили на рейки. Були проведені пуско-налагоджувальні роботи й суднорозвантажувальну машину успішно ввели в експлуатацію.

«Ми із задоволенням взялися за реалізацію нового завдання. Важливо було не стільки перевезти суднорозвантажувач цілком, скільки реалізувати зручну концепцію для клієнта», — зазначив директор проєктів Neuero Енріке Волтманн.