Оборудование Sennebogen

 

 Підйомно-транспортне обладнання та вантажопідйомна техніка

Компанія SENNEBOGEN (Німеччина) за останнє десятиліття розробила понад сорок нових видів техніки. Це найкращий доказ прагнення компанії «Зеннебоген» належним чином забезпечувати своїх замовників якісним підйомно-транспортним обладнанням та підйомною технікою. Моделі обладнання та техніки SENNEBOGEN включають: перевантажувачі гідравлічні, телескопічні навантажувачі та навісне обладнання.

Компания Sennebogen 

Кожну компанію, як відомо, можна охарактеризувати кількома словами. Так ось, компанія Sennebogen заслуговує на кращі відгуки про свою надійність і працездатність.

Усі інноваційні зусилля, що застосовуються фахівцями «Зеннебоген», спрямовуються на конструювання та виготовлення високоякісної, надійної, зручної та простої в експлуатації спеціалізованої техніки, робочі характеристики, якої постійно покращуються. Усі ці якості розраховані на тривалий термін експлуатації техніки.

Зараз одним з основних напрямів компанії Sennebogen є гідравлічні перевантажувачі металобрухту, портові перевантажувачі для різних робочих ситуацій.

Перевантажувач — ефективніший, ніж модифікований екскаватор і кран, оскільки він спроєктований точно для робіт такого плану. А з 1996 обладнання фірми SENNEBOGEN почали випускатися під торговою маркою Green LINE.

Уся техніка виробляється в різних видах гусеничного та пневмоколісного шасі для роботи в будь-яких умовах.

Встановлюється будь-яке обладнання, яке, буде потрібним для ваших видів робіт. Усі гідравлічні грейфери, незалежно від виду робіт: з металобрухтом, лісом або зерном мають зовсім незначні коливання й позиціюються з великою точністю.

Також на продукцію компанії встановлюються потужні генератори для роботи з електромагнітною плитою. Перевантажувачі SENNEBOGEN використовуються у всьому світі на складах та товарних станціях, у портах, експлуатуються цілодобово впродовж усього року. В Україні обладнання компанії Sennebogen вже завоювало цікавість у потенційних клієнтів та підтвердило свою високу репутацію.

Спектр вантажопідйомної техніки та підйомно-транспортного обладнання SENNEBOGEN включає:

  • Гідравлічні перевантажувачі;
  • Гідравлічні перевантажувачі для демонтажу та зносу;
  • Телескопічні навантажувачі;
  • Крани з телескопічною та решітчатою стрілою;
  • Навісне обладнання.