Обладнання від європейських виробників

 • ATLAS (Automated Take-off and Landing Assessment System - автоматизована система оцінки стану покриття ЗПС) - це комплексне рішення, запропоноване компанією Boschung для забезпечення усіх параметрів нового глобального методу оцінки стану злітно-посадкової смуги (згідно з вимогами ICAO) Зібрані данні формуються у вигляді глобального формату звітності (GRF).
 • Система складається з ряду апаратних і програмних елементів для автоматичного виявлення забруднень та вимірювання необхідних параметрів GRF, а саме:
  - код стану злітно-посадкової смуги (RWYCC);
  - тип речовини-забруднювача;
  - глибина забруднення;
  - зона покриття речовинами-забруднювачами.
 • ATLAS це перша у світі повністю автоматизована система, яка для своєї роботи не потребує закриття злітно-посадкової смуги.
 • ATLAS фіксує значення отриманих вимірювань від встановленого обладнання, аналізує дані та видає через інтерфейс у вигляді (RWYCC) по третинах ЗПС.
 • Це полегшує прийняття рішення співробітників аеродромної служби з обслуговування ЗПС.
 • ATLAS - це модульна система, яка може бути імплементована у всіх видах аеропортів (малих, середніх і міжнародних), для всіх регіонів світу з будь-яким кліматом в тому числі з вже наявною системою аналізу стану покриття.
 • Масштабування системи ATLAS можливе внаслідок розміщення додаткових модулів в аеропортах, що підвищить надійність вимірювань і даних.

Апаратні компоненти ATLAS 

Система раннього оповіщення про утворення ожеледиці (модуль обробки даних) RCM500-NT Датчик аналізу покриття IT-RWY
Система раннього оповіщення про утворення ожеледиці (модуль обробки даних) Датчик аналізу покриття
Комбінований метеодатчик r-weather Датчик вимірювання висоти снігу r-snow
Комбінований метеодатчик Датчик вимірювання висоти снігу

 

Програмні компоненти ATLAS – візуалізація за допомогою програми BORRMAATLAS – візуалізація за допомогою програми BORRMA

Результати моніторингу злітно-посадкових смуг можуть бути візуально представленні у веб-інтерфейсі bVision. Усі злітно-посадкові смуги відразу відображаються з усією інформацією у форматі Global Reporting в режимі реального часу. Зрозумілий інтерфейс візуалізації та легкий аналіз даних.