Fractum — світовий лідер у руйнуванні

Як світовий лідер у галузі руйнування, компанія Fractum постійно працює над покращенням якості молота та підвищенням рівня сервісу для клієнтів. Модернізація молота Fractum, сприяє збільшенню прибутку підприємств, що експлуатують цю технологію. Компанія Fractum виробляє найбільший у світі молот і, безперечно, є світовим лідером у руйнуванні. Енергія удару Fractum становить понад 400 000 Дж, що перевищує енергію удару найбільших гідравлічних молотів у 15–30 разів.

Применение Fractum в горнообрабатывающей промышленности

Інновації, що ґрунтуються на вимогах попиту

Компанія Fractum пропонує кілька версій молотів із широким вибором моделей для гірничодобувної, будівельної та сталеливарної галузей, знаючи потреби та основні проблеми клієнтів. Молоти Fractum створені для надійного та безпечного використання в будь-якому місці та в будь-який час.

Завдяки молотам Fractum більше не існує проблеми руйнування негабаритів. При використанні молота Fractum не потрібно переміщувати валуни до молота. Fractum можна використовувати прямо на місці проведення первинних вибухових робіт. Також Fractum може застосовуватися поблизу інших машин та обладнання.

Молоти Fractum можуть зруйнувати негабарити будь-якого розміру, що дає можливість звільнити дробильну установку від великих каменів. Найчастіше, Fractum може розбити каміння до такого розміру, що подальше дроблення стане непотрібним.

Чим більше негабарит, тим вища продуктивність

Fractum працює, навіть із великими валунами. Чим більше негабарит, тим вища продуктивність молота. Fractum може  легко розбити будь-який валун кількома потужними ударами. Fractum працює настільки швидко, що єдиною затримкою, може, стати вивезення розбитого каміння з території.

 

Fractum ефективно працює з твердими породами

Чим твердіша порода, тим простіше для Fractum її розбити. Причиною цього є те, що енергія удару Fractum настільки велика, що порода не спроможна її абсорбувати. Також Fractum не проникає в породу, а завдає удару по її поверхні.

Іншою перевагою принципу роботи Fractum є скорочення робочих витрат завдяки зменшенню зносу обладнання. Деталі молота не проникають у породу й необхідність ремонту та заміни запчастин зведена до мінімуму.

Применение Fractum в в сталелитейном производстве

Молоти Fractum створені в такий спосіб, що можуть розбити необхідні матеріали на початкових стадіях виробничого процесу.

Дослідження проведені в сталеливарній галузі підтвердили, що 50 % загальних витрат на перероблення шлаків, брухту, сталі тощо, виникає під час переміщення матеріалів по виробничій території.

Транспортування великих шматків шлаку чи брухту — процес дорогий, що призводить до зносу важкого устаткування. Ці проблеми зникають під час використання Fractum.

Полегшення роботи з допомогою Fractum

Молот Fractum, можна перемістити до матеріалу, який потрібно розбити, замість переміщення матеріалу до молота. Fractum виконає роботу чітко, швидко та ефективно, а використання важкого обладнання зведеться до мінімуму. Fractum, може, впоратися з найбільшими шматками шлаку та інших матеріалів із дуже високою продуктивністю. Отже, скорочуються витрати на ремонт та обслуговування обладнання та підвищується рентабельність виробництва.

 

Ефективне спустошення шлакових чаш

Технологія Fractum дозволяє контролювати силу удару молота по шлаковій чаші та ефективно розв’язує проблему застиглих шлаків. За допомогою Fractum можна спустошити шлакову чашу, не пошкоджуючи її. Також Fractum, може, розбити гарячий шлак, прискорюючи в такий спосіб процес його остигання. У результаті збільшується продуктивність та знижується рівень шуму.

Відділяння конвертерних шлаків

Використання Fractum полегшує очищення шлакових дворів. Молот Fractum відокремлює шлаки від металу та розбиває їх на шматки. Завдаючи точних і потужних ударів Fractum успішно справляється зі шлаками вагою понад 100 тонн. Fractum можна використовувати поблизу іншого обладнання.

Розбивання бетону, може, бути довгим та трудомістким процесом. Використання Fractum значно полегшить руйнування панелей, плит, підлог, доріг, бункерів, фундаментів тощо. Fractum розбиває конструкцію на дрібні частини, що полегшує процес відокремлення бетону від арматури та інших металевих частин. Також мінімізується використання кліщів для дроблення оскільки застосування Fractum полегшує роботу екскаватора з відділяння бетону від заліза.

Использование Fractum в демонтаже сторительных конструкций

Понад 40 м3 на годину

Fractum, може, успішно обробляти понад 40 м3 конструкцій на годину, збільшуючи продуктивність та знижуючи витрати. Завдяки особливій комбінації сплав, що використовуються для виготовлення наконечника молота здатен витримати величезну силу удару. До того ж відсутня зворотна вібрація на екскаватор, що підвищує термін експлуатації устаткування, що використовується.

Простота та зручність в експлуатації

Fractum використовує технології, добре знайомі інженерам та операторам. Тому молот Fractum легкий і простий в управлінні. Компанія Fractum надає можливість навчання персоналу замовника технічному обслуговуванню та ремонту молота. За своєчасної профілактики значно збільшується термін служби молота.

Запатентована технологія Fractum забезпечує безпеку, точність та економічність використання молота через використання передової системи поєднання падаючих вантажів із важким наконечником молота.

Ця технологія збільшує надійність, безпеку, точність та продуктивність. Це забезпечує високу ефективність використання молота. Крім того, значно знижується вібрація, що збільшує термін служби екскаватора. Також технологія Fractum дає можливість використовувати молот поблизу людей та обладнання, оскільки уламки, що утворюються при ударі, залишаються усередині робочої труби. Безперечно, Fractum є найбезпечнішим молотом у світі.